مبلّغان دینی در راستای اجتماعی شدن بحث مبارزه با مواد مخدر تلاش کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان،محود خرم آبادی،رئیس گروه برنامه ریزی و فنا وری اطلاعات اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان در کارگاه اموزشی پیشگیری اولیه ازاعتیاد ویژه مسئولین هیئات مذهبی و مداحان شهرستان خرم اباد با اشاره به این‌که اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر یکی از این آسیب‌های اجتماعی است، اظهارکرد: لازم است مداحان، هیئات مذهبی و مبلّغان دینی در راستای اجتماعی شدن بحث مبارزه با مواد مخدر تلاش کنند.

وی با اشاره به این‌که اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر یکی از این آسیب‌های اجتماعی است، عنوان کرد:بیشترین آسیب‌هایی که در سطح جامعه می‌بینیم متصل به اعتیاد است.
خرم‌آبادی ادامه داد: پیشگیری از اعتیاد مختص افراد سالم است که طی آن با انواع مواد مخدر و روش‌های پیشگیری از گرفتار شدن در دام آن، آشنا می‌شوند.

وی تصریح کرد: طبق دستورالعمل‌هایی که در تفاهم‌نامه‌های امضاء شده بین ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان تبلیغات اسلامی، تقویت مشارکت در برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در قالب آگاه‌سازی، ارتقاء کیفیت مبلغین و مبلغان،اهداف برگزاری این دوره‌هاست.
خرم‌آبادی با بیان این‌که ما باید با رفتار و گفتار خود مبلغ دین باشیم، اظهارکرد: اجرای برنامه‌های دستورالعمل به اجتماع و جمع متصل است، یعنی تمام فعالیت‌ها باید با همکاری انجام شود، به همین دلیل اجتماعی شدن بحث مبارزه با مواد مخدر جزء فعالیت‌های
ماست.

نویسنده مطلب/مقاله : صفا


درج کننده مطلب/مقاله : صفا