زن، عروسکی برای بازی

زن، عروسکی برای بازی

آیا واقعا اینگونه است؟

پس این مقاله را بخوانید....

تازگی زن جنس مرغوب بازار و کاسبیمان شده، با قیمت های متنوعی می خرند و می فروشند، براستی دلال کیست و فروشنده کیست؟

اما خوب می دانم که این وسط کالا زن است! شعار حمایت از او گوش افق را کر کرده هرکسی به نحوی هوا خواه حقوقش شده! آنان عدالت را در حقوقش می خواهند...

براستی عدالت معنایش چیست؟ معنایش همان برابریست یا که نه ؟

مادر اگر در تغذیه فرزندانش تساوی و برابری را رعایت کند قاتل فرزند خردسال خود خواهد شد! و بعد بگوید !مگر بچه کوچک من چه چیزی کم دارد که باید شیر بخورد و فرزند دیگری چیپس و پفک را! بله، این منطق تساویست نه عدالت!

عدالت آن است که برای کبوتر دانه ریخته شود و برای گرگ گوشت!

چرا زن ها باید مرد شوند تا کامل شوند؟

چرا با زن بودنشان احساس کمال وبرتری نمی کنند و به دنبال مرد بودن هستند؟

مرد با مرد بودن کامل است و زن با زن بودن! چرا شرف را باید در پا به پایی مردان بجویند؟ الماس و مروارید بودن و در کنج صدف بودن کجایش زجر آور است که باید رفته گر شهرداری شد ،باید کارمند شرکت نفت شد، باید آجر وسیمان به دوش گرفت تا به کمال رسید؟ هنوز که هنوز است ندای انگلیسیها در قرن 19گوش ها را می خراشد که هواخواه حقوق پایمال شده زنان شدند، آنان زن ها را از خانه ها بیرون آوردند تا آزادی به آنان بدهند اما به واقع آنان را از زیر سلطه مرد به زیر سلطه و چنگال بی رحم سوداگران شهوت و آزادی کشاندند! آنان را گام به گام با مردها همپا کردند ،اما مگر زن چندسال می تواند در صحنه اجتماعی حضور داشته باشد؟

 زود توان کاریشان می گذرد و دیگر نه توان کار دارند و نه توان امرار معاش، حال با این اوضاع زن در سن پیری باید کجا دنبال نان بگردد! آیا زن پیر هم در مسلک آنان، زن محسوب می شود یا همان 30سال کفایتش می کند؟

زنها همه جوانند پیرها دیگر عمر خود را کرده اند طرد می شوند خیالت تخت... خواهرم...به فکر 30سال بعدی زندگیت هم باش. مغازه ها را پر کردند از دختران جوان نه برای تخصصت در فروش اجناس، بلکه برای جذب مشتری با اندامت!

عروسکی شده ای پشت ویترین وهرکسی قیمتی بر اندامت می گذارد!

درست می شنوی... بر اندامت! چه زیبا آزادی برایت به بار آورده اند...

آخر خواهرم تا چه اندازه خود را به دست چشم های بد سرشت می دهی؟

مگرتو کالایی برای امرار معاششان؟ اینان برای جوانی و طراوتت له له می زنند کسی به فکر حقوقت نیست اینان پشت شعارهاشان دیو تجاوز پنهان کرده اند!

آنان آزادی برای زن نمی آورند بلکه آزادی بسوی زن را به ارمغان می آورند.

باغ را بی باغبان می کنند تا راحت بشود میوه هایش را چید!

حصار باغ محدودیتی برای میوها ندارد بلکه حفاظی برای آفتهاست... خواهرم در چه فکری؟ برای چه درکوچه ها به دنبال شرف می گردی؟ مردها چه می کنند در این خیابان های بی انتها که تو برایش بی تابی میکنی؟

قدرخود را بدان... طلا در معادن و کوه ها ناب است و خالص! شمش که شد فقط کالاییست برای خرید و فروش...

همه بدونن اولین وظیفه زن و شوهر... اطاعت خدا است که از لحظه ی عقد ازدواج باید به آن پایبند باشند. سر وقت نماز بخوانند ، روزه بگیرند، به جای ماه عسل که فرهنگ غرب زدگان شده ؛ به عمره بروند،زیرا عمره هم سیر و سیاحت است ، هم سفر است ، هم عبادت. زن و شوهر چون دو شریک زندگی هستند و زندگی آنها همیشگی است ، باید در راه خوشبختی و سعادت همدیگر تلاش کنند، تا زندگیشان سرشار از رحمت و برکت باشد و ثمره ی خوبی که همانا فرزند صالح و سالم است به دست آورند.

کاری کنند که هیچ وقت صفا و صمیمیت از کانون گرم خانواده شان بیرون نرود و چنانچه مشکلات و یا رنجشی و اشتباهی از طرفین سر زد ، سعی کنند با عذر خواهی و تکرار نکردن آن ، مشکل را حل کنند.

همچنین واقع بینی ، اندیشه ، حکمت ، مشورت ، گفتگو و توجه کردن به خواسته های یکدیگر تاثیر زیادی در خوشبختی و سعادت زن و شوهر خواهد گذاشت و کانون گرم خانه و خانواده را گرم و گرمتر نگاه خواهد داشت. خانه ای که در آن مهر و محبت حکم فرما باشد، آن خانه بهشت دنیاست.

سایت خانواده خوشبخت